Bruce Dickinson w nowym horrorze inspirowanym muzyką ABBA!

Bruce Dickinson w nowym horrorze inspirowanym muzyką ABBA!
Autor Marcel Witkowski
Marcel Witkowski06.03.2024 | 7 min.

Bruce Dickinson w nowym horrorze inspirowanym muzyką ABBA! Legendarny wokalista Iron Maiden zamierza podjąć się nietypowego wyzwania aktorskiego. Wystąpi bowiem w horrorze zatytułowanym "Bjorn Of The Dead", którego motywem przewodnim będzie muzyka szwedzkiego zespołu ABBA. Film opowie historię tribute bandu kwartetu ABBA, który zostanie uwięziony w nocnym klubie podczas apokalipsy. Dickinson nie będzie jedyną gwiazdą rocka w tej krwistej produkcji gore.

Bruce Dickinson w nowym horrorze inspirowanym muzyką ABBA!

Legendarny wokalista Iron Maiden, Bruce Dickinson, zamierza podjąć się nietypowego wyzwania aktorskiego. Wystąpi bowiem w horrorze zatytułowanym "Bjorn Of The Dead", którego motywem przewodnim będzie muzyka szwedzkiego zespołu ABBA. Film opowie historię tribute bandu kwartetu ABBA, który zostanie uwięziony w nocnym klubie podczas apokalipsy. Dickinson nie będzie jedyną gwiazdą rocka w tej krwistej produkcji gore.

Pomysłodawcą i współproducentem tego niezwykłego horroru inspirowanego muzyką ABBA jest syn Bruce'a Dickinsona, Austin Dickinson. Na fotelu reżysera zasiądzie natomiast Elza Kephart. Można się spodziewać, że Bjorn Of The Dead będzie utrzymany w konwencji krwawego, gore'owego slashera, w którym nie zabraknie charakterystycznej dla twórczości ABBY muzyki.

Horrorze z Bruce'em Dickinsonem inspirowanym ABBĄ

Jak podaje portal "Deadline", Bruce Dickinson ma pojawić się w horrorze zatytułowanym "Bjorn Of The Dead". Film ma opowiadać o losach tribute bandu szwedzkiego kwartetu ABBA, który zostaje zamknięty w nocnym klubie, gdy naokoło rozszalała apokalipsa. Oprócz wokalisty Iron Maiden w filmie mają pojawić się gościnnie także inne gwiazdy rocka oraz metalu.

Fani Bruce'a Dickinsona z pewnością są zaintrygowani tym nowym, zupełnie nietypowym dla niego projektem. Artysta ten znany jest przede wszystkim z występów z legendarnym zespołem Iron Maiden, a także ze swojej solowej działalności muzycznej. Teraz będzie miał okazję zaprezentować się również jako aktor w horrorze łączącym motywy metalu i popowej muzyki ABBY.

Bruce Dickinson jest nie tylko znakomitym wokalistą, ale także osobowością sceniczną z prawdziwym talentem aktorskim. Jestem przekonany, że świetnie odnajdzie się w konwencji horroru. - powiedział producent filmu "Bjorn Of The Dead".

Czytaj więcej: Adaptacja sceniczna Purpurowy deszcz Prince’a.

Bruce Dickinson wystąpi w produkcji "Bjorn Of The Dead"

Bruce Dickinson ma zagrać jedną z głównych ról w filmie "Bjorn Of The Dead". Ten slasher opowiadający o losach tribute bandu ABBY zapowiada się jako prawdziwa gratka dla fanów połączenia gore'owego horroru oraz muzyki popowej. Na ekranie pojawią się także inne gwiazdy rocka i metalu, jednak na razie ich nazwiska nie zostały ujawnione.

Reżyserką tej krwawej produkcji będzie Elza Kephart, natomiast za pomysł i współprodukcję odpowiada syn Bruce'a Dickinsona, Austin Dickinson. Można się spodziewać, że "Bjorn Of The Dead" będzie utrzymany w stylistyce dosłownego, Gore'owego podejścia do konwencji slasherów, z obfitością krwawych scen i licznymi nawiązaniami do muzyki ABBY.

Pierwszy zwiastun "Bjorn Of The Dead"

Chociaż szczegóły fabuły "Bjorn Of The Dead" są na razie owiane tajemnicą, to już niebawem powinniśmy zobaczyć pierwszy zwiastun tego szalonego horroru. Ze wstępnych informacji wynika, że będzie to opowieść o grupie coverowej nawiązującej do ABBY, której członkowie zostaną uwięzieni w nocnym klubie i zmuszeni do walki o przetrwanie.

Jedną z głównych ról ma zagrać Bruce Dickinson, legendarny wokalista Iron Maiden. Fani na całym świecie z pewnością z niecierpliwością czekają na możliwość zobaczenia go w zupełnie nowej odsłonie. Czy Dickinson rzeczywiście odnajdzie się w konwencji przerażającego slashera? Tego dowiemy się już niebawem!

Nowy krwawy horror z Bruce'em Dickinsonem i muzyką ABBY

Choć Bruce Dickinson znany jest przede wszystkim ze swojej działalności muzycznej w zespole Iron Maiden, to tym razem podejmie się zupełnie nowego wyzwania. Wokalista zagra bowiem jedną z głównych ról w krwawym horrorze zatytułowanym "Bjorn Of The Dead", którego motywem przewodnim będzie zaskakująco... muzyka zespołu ABBA!

Według zapowiedzi, "Bjorn Of The Dead" będzie utrzymany w stylistyce gore'owego slashera. W samym centrum akcji znajdzie się grupa coverowa wykonująca przeboje szwedzkiego kwartetu. Jej członkowie zostaną uwięzieni w nocnym klubie, gdy na zewnątrz rozpęta się prawdziwa apokalipsa.

Reżyseria: Elza Kephart
Produkcja: Austin Dickinson
Główna rola: Bruce Dickinson
Gatunek: Horror, Slasher
Motyw muzyczny: ABBA

Trudno wyobrazić sobie bardziej zaskakujące połączenie - krwawego horroru z muzyką popowej grupy ABBA. A jednak całość ma być utrzymana w tej niezwykłej konwencji. Obok Dickinsona na ekranie pojawią się także inne gwiazdy rocka i metalu, które wcielą się w członków tribute bandu.

Solowy album Bruce'a Dickinsona "The Mandrake Project"

Oprócz udziału w głośnym horrorze "Bjorn Of The Dead", Bruce Dickinson ma także inne plany artystyczne. Wokalista zapowiedział wydanie nowego albumu solowego pod tytułem "The Mandrake Project", który ukaże się nakładem wytwórni BMG w pierwszej połowie 2024 roku.

Nowa solowa płyta Dickinsona jest owocem ponownego spotkania z producentem i wieloletnim muzycznym współpracownikiem Royem Z. Pierwszy singel promujący wydawnictwo, zatytułowany "Afterglow of Ragnarok", poznamy już 1 grudnia.

  • Artysta: Bruce Dickinson
  • Album: "The Mandrake Project"
  • Singel: "Afterglow of Ragnarok"
  • Premiera: pierwsza połowa 2024 roku
  • Wytwórnia: BMG

Jak widać, wokalista Iron Maiden nie zamierza spocząć na laurach i aktywnie realizuje różnorodne projekty artystyczne. Obok występu w kontrowersyjnym horrorze, czeka nas także nowy krążek ze świeżym materiałem od tego niezwykle utalentowanego wokalisty.

Bruce Dickinson headlinerem Mystic Festival 2024

Bruce Dickinson to nie tylko aktor obsadzony w niezwykłym horrorze "Bjorn Of The Dead", ale także gwiazda festiwalu Mystic Festival 2024. Legendarny wokalista Iron Maiden będzie jedną z głównych gwiazd tej imprezy, która odbędzie się w dniach od 5 do 8 czerwca 2024 w gdańskiej Stoczni.

Na Mystic Festival 2024 wystąpią także inne zespoły i artyści z kręgów rocka oraz metalu, m.in.: Orange Goblin, Lord of the Lost, Thy Art is Murder, Satyricon, Accept oraz Life of Agony. Kolejne ogłoszenia dotyczące składu wykonawców festiwalu mają nadejść wkrótce.

Występ Dickinsona z pewnością będzie jednym z największych punktów programu festiwalu Mystic Festival 2024. Artysta ten, znany z porywających koncertów, z pewnością zaprezentuje się także tym razem z najwyższej półki. Po raz kolejny będzie to doskonała okazja, by na żywo usłyszeć numery Iron Maiden w wykonaniu ich charyzmatycznego wokalisty.

Podsumowanie

Bruce Dickinson, wokalista Iron Maiden, będzie gwiazdą nietuzinkowego horroru łączącego motywy metalu i muzyki ABBY. "Bjorn Of The Dead" to krwawy slasher, w którym Dickinson wcieli się w członka tribute bandu szwedzkiego zespołu. Na ekranie pojawią się także inne gwiazdy rocka i metalu, które zmierzą się z prawdziwą apokalipsą.

Oprócz występu w kontrowersyjnym horrorze inspirowanym ABBĄ, Dickinson zapowiada premierę nowego solowego albumu "The Mandrake Project". Dickinson będzie także jedną z gwiazd festiwalu Mystic Festival 2024, gdzie wystąpi z materiałem swojego macierzystego zespołu Iron Maiden. Ten charyzmatyczny metalowiec nie przestaje zaskakiwać różnorodnością swoich artystycznych przedsięwzięć.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Odkryj świat komedii parodii: Najlepsze filmy parodie i parodie filmów czekają
  2. Odkryj filmy o wirusach i zarazach: dramat epidemii w świetle kina
  3. Odkryj najlepsze filmy z Indianami - wszyskie filmy o Indianach czekają na Ciebie!
  4. Slash na Oscarach zagrał piosenkę z Barbie. To wydarzenie, którego nikt nie może przegapić!
  5. Johnny Marr porównuje Billie Eilish do kultowego zespołu rockowego
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Marcel Witkowski
Marcel Witkowski

Jako aktor dzielę się na blogu kulisami pracy na planie filmowym i serialowym. Opisuję przygotowania do ról, współpracę z reżyserami i innymi aktorami.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły