Legendarny koncert Queen w nowej wersji w kinach IMAX - wideo HD

Legendarny koncert Queen w nowej wersji w kinach IMAX - wideo HD
Autor Robert Frankowski
Robert Frankowski15.01.2024 | 8 min.

Legendarny koncert Queen w nowej wersji w kinach IMAX - wideo HD. Fani legendarnego zespołu Queen już nie mogą się doczekać wydarzenia muzycznego tego roku. Od 18 do 21 stycznia w wybranych kinach IMAX będzie można zobaczyć koncert Queen z 1981 roku z Montrealu, tym razem w zremasterowanej cyfrowo wersji z lepszą jakością obrazu i dźwięku. Ta wyjątkowa okazja do zobaczenia Freddiego Mercury'ego i reszty zespołu na scenie w najlepszej możliwej jakości na dużym ekranie z pewnością zachwyci fanów i przypomni, dlaczego Queen pozostaje jednym z najbardziej kultowych zespołów rockowych w historii.

Koncert Queen w wysokiej jakości obrazu

Fani legendarnego zespołu Queen wkrótce będą mieli okazję zobaczyć jeden z ich najsłynniejszych koncertów w kinowej odsłonie i jakości. Od 18 do 21 stycznia w wybranych kinach IMAX wyświetlany będzie koncert Queen zarejestrowany w 1981 roku w Montrealu, tym razem w zremasterowanej cyfrowo wersji z lepszą jakością obrazu i dźwięku.

Film koncertowy "Queen Rock Montreal" początkowo miał swoją premierę na DVD w 2007 roku. Teraz kinomani będą mogli go zobaczyć po raz pierwszy na dużym ekranie w technologii IMAX. Oznacza to kinową jakość obrazu, 12-kanałowy dźwięk przestrzenny i wszystkie największe hity Queen w nowej, odświeżonej odsłonie.

To będzie prawdziwa gratka dla fanów, którzy zobaczą i usłyszą Freddiego Mercury'ego i resztę zespołu w najlepszej możliwej jakości. Koncert Queen z Montrealu uchodzi za jeden z ich najlepszych i najbardziej energetycznych występów, a teraz będzie można go zobaczyć na kinowym ekranie IMAX.

Setlista pełna hitów

Podczas koncertu Queen zagrał zestaw swoich największych hitów, które na zawsze wpisały się do kanonu rocka. W setliście znalazły się takie utwory jak "We Will Rock You", "Somebody To Love", "Under Pressure", "Bohemian Rhapsody", "Another One Bites the Dust" i "We Are The Champions".

Fani doskonale znają te utwory, jednak teraz będą mieli okazję usłyszeć je i zobaczyć w nowej odsłonie - odświeżone i zremasterowane specjalnie na potrzeby seansów w kinach IMAX. To szansa, aby zobaczyć i usłyszeć Freddiego Mercury'ego w szczytowej formie.

Legendarny zespół na scenie w Montrealu

Koncert Queen z Montrealu miał miejsce 24 i 25 listopada 1981 roku, podczas trasy koncertowej zespołu po Ameryce Północnej. Była to część trasy promującej płytę "The Game" z przebojem "Another One Bites the Dust".

Występ Queen przeszedł do historii jako jeden z najlepszych i najbardziej ekscytujących koncertów w karierze zespołu. Na scenie królował oczywiście charyzmatyczny frontman Freddie Mercury, ale cała czwórka zaprezentowała się z najlepszej strony.

Teraz fani będą mogli przenieść się w czasie i zobaczyć ten legendarny już dzisiaj występ w kinowej odsłonie. To okazja, by zobaczyć Queen w szczytowej formie i upewnić się, dlaczego uważany jest za jeden z najważniejszych zespołów w historii rocka.

Montreal docenił występ Queen

Koncert Queen w Montrealu spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony 80-tysięcznej publiczności, która zgromadziła się w Olympic Stadium. Fani dobrze znali przeboje zespołu i śpiewali je razem z Freddiem Mercury'm.

Atmosfera koncertu była elektryzująca. Publiczność była pod wrażeniem energii i charyzmy muzyków na scenie. Queen zagrał tego dnia jeden ze swoich najlepszych koncertów, a teraz kinomani na całym świecie będą mogli go zobaczyć.

Czytaj więcej: Nowy film Egzorcysta: Wyznawca z przerażającym zwiastunem!

Niepublikowane wcześniej materiały koncertowe

Co ważne, film IMAX zawiera nie tylko zapis koncertu Queen z Montrealu. Znalazły się w nim również niepublikowane dotąd ujęcia zza kulis, wywiady z zespołem oraz próby dźwiękowe poprzedzające występ.

Dzięki temu widzowie kin IMAX będą mogli zajrzeć "kulisy" jednego z najważniejszych momentów w karierze Queen. Zobaczą przygotowania do koncertu, kuluarowe rozmowy i próby dźwięku przed wejściem na scenę.

Te dodatkowe, niepokazywane dotąd materiały sprawią, że seans będzie jeszcze ciekawszym i pełniejszym doświadczeniem dla fanów legendarnej grupy rockowej.

Backstage z Queen

Materiały zza kulis pokazują członków zespołu w nieco innym świetle, bardziej kameralnym i swobodnym. Widać ich przygotowania tuż przed wejściem na scenę, nerwy i skupienie przed występem, a także wzajemne żarty i rozmowy.

Dzięki dodatkowym ujęciom z backstage'u widzowie kinowi poczują się jakby byli bliżej zespołu. Zobaczą Queen nie tylko od strony koncertowej, ale również w przygotowaniach do jednego z najważniejszych występów w ich karierze.

Wybrane kina IMAX pokazują widowisko

Legendarny koncert Queen w nowej wersji w kinach IMAX - wideo HD

Seanse filmu koncertowego "Queen Rock Montreal" odbędą się w dniach 18-21 stycznia 2024 roku w wybranych na całym świecie kinach IMAX. Listę kin można znaleźć na oficjalnej stronie dystrybutora.

To świetna okazja, aby zobaczyć ten legendarny już koncert Queen na dużym kinowym ekranie w najlepszej możliwej jakości obrazu i dźwięku. Bilety na seanse są już dostępne w sprzedaży.

Fani Queen nie mogą przegapić tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć swój ulubiony zespół w szczytowej formie. Koncert w Montrealu przejdzie teraz do historii również jako kinowe widowisko muzyczne.

Gdzie zobaczyć koncert Queen?

Oto lista kin IMAX, w których w dniach 18-21 stycznia wyświetlany będzie zremasterowany koncert Queen:

 • Kino IMAX w Warszawie
 • Kino IMAX w Krakowie
 • Kino IMAX we Wrocławiu
 • Kino IMAX w Poznaniu
 • Kino IMAX w Gdańsku

Pełną listę kin z całego świata, w których pokazywany będzie film, można znaleźć na oficjalnej stronie dystrybutora.

Największe przeboje w nowej odsłonie

Choć setlista koncertu Queen z Montrealu jest dobrze znana fanom, to teraz będą mogli usłyszeć te utwory w nowej, ulepszonej wersji audio. Film został poddany remasteringowi dźwięku, dzięki czemu brzmienie jest pełniejsze i bardziej krystaliczne.

Wśród największych hitów Queen, które zabrzmią na nowo w kinach IMAX są m.in.:

 • "We Will Rock You"
 • "Somebody To Love"
 • "Under Pressure"
 • "Bohemian Rhapsody"
 • "Another One Bites The Dust"
 • "We Are The Champions"

To szansa, aby jeszcze raz, po latach usłyszeć te kultowe już utwory w nowej, świeżej odsłonie. Dla fanów Queen będzie to z pewnością niezapomniane przeżycie.

Bilety na pokazy od 18 do 21 stycznia

Seanse filmu "Queen Rock Montreal" odbywać się będą od 18 do 21 stycznia 2024 roku w wybranych na całym świecie kinach IMAX. Bilety są już dostępne w sprzedaży, zarówno w kasach kin, jak i online.

Ceny biletów zależą od miasta i kina, jednak z pewnością warto je nabyć, aby zobaczyć ten legendarne już koncert Queen w kinowej odsłonie i jakości. To muzyczne wydarzenie, które fani zespołu powinni zaznaczyć w kalendarzu.

Seanse odbywać się będą zarówno w dzień, jak i wieczorem, więc każdy znajdzie dogodny dla siebie termin. Bilety na pokazy już teraz znikają w błyskawicznym tempie, więc lepiej się pospieszyć!

Podsumowanie

W nadchodzący weekend fani legendarnego zespołu Queen będą mieli okazję zobaczyć ich kultowy już koncert z 1981 roku w Montrealu w kinowej odsłonie. Film koncertowy „Queen Rock Montreal” trafi w dniach 18-21 stycznia do wybranych kin IMAX. Będzie wyświetlany po raz pierwszy w zremasterowanej cyfrowo wersji z lepszą jakością obrazu i dźwięku. To szansa, by zobaczyć i usłyszeć Freddiego Mercury’ego i resztę zespołu w najlepszej możliwej jakości. Fani doskonale znają utwory z setlisty, jednak teraz zabrzmią one na nowo. Dodatkowo w filmie znalazły się unikatowe materiały zza kulis i prób dźwięku przed koncertem. Seanse w kinach IMAX to obowiązkowy punkt dla wszystkich fanów Queen.

Ten legendarne już koncert miał miejsce w 1981 roku podczas trasy koncertowej Queen po Ameryce Północnej. Zespół zaprezentował wówczas największe przeboje, które publiczność entuzjastycznie przyjęła. Teraz kinomani na całym świecie będą mogli przenieść się do tamtych wydarzeń i zobaczyć ten koncert w nowej odsłonie - tym razem na dużym ekranie. To będzie niepowtarzalne przeżycie zarówno dla starych, jak i nowych fanów Queen.

Film z koncertem Queen pokazywany będzie tylko przez 4 dni - od 18 do 21 stycznia 2024 roku. Seanse odbywać się będą w wybranych kinach IMAX m.in. w Polsce, ale także na całym świecie. Bilety już teraz znikają w zawrotnym tempie, więc fani nie powinni zwlekać z ich zakupem. To będzie muzyczne wydarzenie, którego nie można przegapić. Koncert Queen w Montrealu na zawsze wszedł do historii rocka, a teraz można go zobaczyć w kinie IMAX.

Podsumowując, nadchodzące seanse filmu „Queen Rock Montreal” to świetna okazja dla fanów, by zobaczyć jeden z najlepszych koncertów w historii zespołu w kinowej oprawie i jakości. Zremasterowany dźwięk i obraz pozwolą poczuć niepowtarzalną atmosferę tamtego wydarzenia. To historia rocka w nowej odsłonie, którą trzeba zobaczyć na własne oczy i usłyszeć na własne uszy.

5 Podobnych Artykułów

 1. Odkryj świat komedii parodii: Najlepsze filmy parodie i parodie filmów czekają
 2. Odkryj filmy o wirusach i zarazach: dramat epidemii w świetle kina
 3. Odkryj najlepsze filmy z Indianami - wszyskie filmy o Indianach czekają na Ciebie!
 4. Slash na Oscarach zagrał piosenkę z Barbie. To wydarzenie, którego nikt nie może przegapić!
 5. Johnny Marr porównuje Billie Eilish do kultowego zespołu rockowego
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Robert Frankowski
Robert Frankowski

Jako miłośnik filmu i kinematografii, w moich artykułach dzielę się pasją do dobrego kina, recenzjami najnowszych produkcji oraz analizami aktorstwa i reżyserii. Odkryj ze mną fascynujący świat filmu, seriali i popkultury, zgłębiając tajniki rozrywki i historii kina.                     |

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły