Mrożący krew w żyłach nowy zwiastun Omen: Początek. Zaskakujące sceny przerażenia

Mrożący krew w żyłach nowy zwiastun Omen: Początek. Zaskakujące sceny przerażenia
Autor Marcel Witkowski
Marcel Witkowski22.04.2024 | 3 min.

Zwiastuny często podsycają nastrój przed premierą filmu, ale ten z Omen: Początek może wywołać u Was mrowienie na plecach. Najnowszy materiał promocyjny zaliczył już mrożącą krew w żyłach klasyfikację, prezentując niepokojące sceny siejące grozę. Ten horror z pewnością nie będzie lekką, wakacyjną rozrywką.

Zwiastun Omen: Początek. Tajemnicze siły demoniczne

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć zapowiedzi horroru "Omen: Początek", to najnowszy zwiastun z pewnością wzbudzi w Was grozę. Tajemnicze, nadprzyrodzone moce zdają się przejmować kontrolę nad młodą bohaterką, siejąc wokół atmosferę niewyobrażalnego przerażenia.

Kiczowate efekty specjalne to nie wszystko, co czeka na widzów tego nowego filmu. Produkcja ma bowiem na celu wywołać autentyczny strach, wykorzystując niepokojące symbole i ponurą symbolikę. Ten zwiastun niewątpliwie intryguje i zwiastuje nadejście szokującego seansu grozy.

Nie możemy również zapominać, że "Omen: Początek" to swoista kontynuacja kultowego horroru z 1976 roku. Ta perspektywa budzi ekscytację wśród fanów oryginalnej serii, którzy z niecierpliwością oczekują na nową porcję makabry.

Kulisy produkcji horroru Omen: Początek

Za kamerą najnowszego horroru stanął doświadczony Arkash Stevenson, który wyreżyserował film na podstawie pomysłów Davida Seltzera, twórcy oryginalnego "Omen". Inspiracją dla scenariusza było również opowiadanie Bena Jacoby'ego pt. "Bleed".

Choć projekt bazuje na wątkach pochodzących z klasycznego dzieła, to twórcy zapewniają, że "Omen: Początek" nie będzie zwykłym remakiem. Mamy otrzymać zupełnie nową historię, która jedynie nawiązuje do kultowej serii, rozbudowując jej mroczny, apokaliptyczny klimat.

Produkcja zgromadziła ciekawy zespół scenarzystów, w skład którego weszli Tim Smith, Arkash Stevenson oraz Keith Thomas, znany z horroru "Podpalaczka". Ostatnie materiały promocyjne wywołały mieszane reakcje, ale jedno jest pewne - twórcy przyłożyli się do stworzenia przerażającej atmosfery.

 • Młoda Amerykanka wyrusza do Rzymu, by rozpocząć służbę w Kościele.
 • Na swojej drodze spotyka tajemnicze, demoniczne siły.
 • Odkrywa mroczny spisek, który zagraża całemu światu.

Czytaj więcej: Wojciech Smarzowski przedstawia nowy film Dom dobry. Aktorzy i premiera.

Przerażająca obsada w filmie Omen: Początek

Zdjęcie Mrożący krew w żyłach nowy zwiastun Omen: Początek. Zaskakujące sceny przerażenia

Ciekawostką jest obsada filmu "Omen: Początek". W główną rolę wcieliła się Nell Tiger Free, którą mogliśmy podziwiać w serialu "Servant". Partneruje jej Tawfeek Barhom, doceniony za rolę w filmie "Maria Magdalena".

Uwagę zwraca też obecność takich gwiazd jak Sonia Braga ("Pocałunek kobiety pająka"), Ralph Ineson ("Wiking") oraz Bill Nighy ("Życie"). Ich doświadczenie oraz charyzma z pewnością wzmocnią przerażającą aurę horroru.

Warto zauważyć, że obsada składa się z aktorów o różnorodnym pochodzeniu, co może wzbogacić uniwersalny przekaz nowego filmu. Bez wątpienia mamy do czynienia z zespołem o ogromnym potencjale, co zwiastuje niezapomniane przeżycia podczas seansu "Omen: Początek".

 • Nell Tiger Free jako główna bohaterka
 • Tawfeek Barhom, Sonia Braga, Ralph Ineson, Bill Nighy
 • Doświadczona, zróżnicowana obsada wzmocni grozę horroru

5 Podobnych Artykułów:

 1. Odkryj świat komedii parodii: Najlepsze filmy parodie i parodie filmów czekają
 2. Odkryj filmy o wirusach i zarazach: dramat epidemii w świetle kina
 3. Odkryj najlepsze filmy z Indianami - wszyskie filmy o Indianach czekają na Ciebie!
 4. Nowy przerażający zwiastun filmu „Abigail”! Ciekaw jesteś?
 5. Johnny Marr porównuje Billie Eilish do kultowego zespołu rockowego
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Marcel Witkowski
Marcel Witkowski

Jako aktor dzielę się na blogu kulisami pracy na planie filmowym i serialowym. Opisuję przygotowania do ról, współpracę z reżyserami i innymi aktorami.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły