Sydney Sweeney ostro odpowiada na krytykę swojego teledysku dla The Rolling Stones

Sydney Sweeney ostro odpowiada na krytykę swojego teledysku dla The Rolling Stones
Autor Marcel Witkowski
Marcel Witkowski18.05.2024 | 3 min.

Sydney Sweeney, młoda gwiazda serialu "Euforia", postanowiła odpowiedzieć na zarzuty Damona Albarna z Blur. Lider tej brytyjskiej grupy skrytykował niedawno teledysk do utworu "Angry" The Rolling Stones, w którym Sweeney wcieliła się w główną rolę. Aktorka w rozmowie z "Glamour" nie pozostawiła suchej nitki na zarzutach Albarna, mówiąc, że czuła się wspaniale podczas kręcenia wideo i nie ma powodów, by się wstydzić.

Damon Albarn krytykuje teledysk The Rolling Stones

Niedawno Damon Albarn, lider kultowej grupy Blur, ostro skrytykował nowy teledysk The Rolling Stones do utworu "Angry". W wywiadzie dla "Les Inrockuptibles" przyznał, że zdenerwowała go cała promocja albumu "Hackney Diamonds". Jego zdaniem muzyczny gigant całkowicie się skompromitował.

Albarn nie pozostawił suchej nitki na kontrowersyjnym wideo. Jego uwagę zwróciła obecność młodej aktorki Sydney Sweeney, która w dość frywolny sposób promowała nowy utwór legendarnych The Rolling Stones. Lider Blur oberwał bezpośrednio w twarz.

Zdaniem Albarna, obecność "uprzedmiotowionej" Sydney Sweeney w teledysku była ewidentnym przekroczeniem granic przyzwoitości. Muzyk nie przebierał w słowach: "Co to ma być?" - zapytał retorycznie.

Sydney Sweeney odpiera zarzuty Damona Albarna

Na krytykę lidera Blur nie przyszło długo czekać. Sydney Sweeney, która zyskała ogromną sławę dzięki roli w serialu "Euforia", postanowiła odnieść się do kontrowersyjnych słów Damona Albarna. W rozmowie z "Glamour" aktorka nie pozostawiła suchej nitki na zarzutach Brytyjczyka.

Młoda gwiazda nie widzi niczego nagannego w swoim udziale w klipie The Rolling Stones. Wręcz przeciwnie, cieszy się, że miała okazję wystąpić u boku tak znamienitych osobistości muzycznych. Według niej każdy marzy o podobnej szansie:

  • "Bądźmy szczerzy, kto jeszcze może wić się na dachu kabrioletu jadącego Bulwarem Zachodzącego Słońca w eskorcie policji?"

Zarzuty Albarna najwyraźniej zupełnie ją nie ruszają. Sweeney pozostaje wierna swojemu podejściu do życia i akceptacji własnego ciała.

Czytaj więcej: Agnieszka Holland: Mój zespół rockowy na przestrzeni lat.

26-letnia aktorka skomentowała wypowiedź lidera Blur

Zdjęcie Sydney Sweeney ostro odpowiada na krytykę swojego teledysku dla The Rolling Stones

Sydney Sweeney nie zamierza przejmować się słowami krytyki pod swoim adresem. Dla 26-letniej aktorki występ w teledysku The Rolling Stones to powód do dumy i spełnienie marzeń. Zarzuty Damona Albarna po prostu spływają po niej jak woda.

W rozmowie z "Glamour" celebrytka podkreśliła, że czuła się świetnie podczas kręcenia kontrowersyjnego wideo. Jej ruchy i zachowanie na planie zdjęciowym były w pełni improwizowane, co tylko potwierdza jej brawurową osobowość.

Pomimo ostrych uwag ze strony lidera Blur, Sweeney nie ma zamiaru rezygnować ze swojej filozofii życiowej. Aktorka ceni sobie akceptację własnego ciała i nie zamierza się przed nikim tłumaczyć.

Widać wyraźnie, że zarzuty Albarna jedynie zmobilizowały ją do zdecydowanej obrony. Zgodnie ze swoim usposobieniem, nie dała się zastraszyć krytykom.

Najczęstsze pytania

Sydney Sweeney to młoda, 26-letnia aktorka, która zyskała ogromną popularność dzięki rolom w serialach "Euforia", "Opowieść podręcznej" oraz "Biały Lotos". Niedawno zadebiutowała również w komedii romantycznej "Tylko nie ty".

Damon Albarn, lider grupy Blur, skrytykował nowy teledysk The Rolling Stones do utworu "Angry", ponieważ nie spodobała mu się obecność Sydney Sweeney, którą określił jako "uprzedmiotowioną młodą kobietę". Albarn negatywnie ocenił całą promocję nowej płyty legendarnego zespołu.

Sydney Sweeney zdecydowanie odrzuciła zarzuty Damona Albarna, mówiąc w rozmowie z "Glamour", że czuła się świetnie podczas kręcenia teledysku. Podkreśliła, że to spełnienie marzeń wystąpić u boku tak znamienitych artystów.

Sydney Sweeney ceni akceptację własnego ciała i nie widzi niczego złego w swojej seksownej kreacji w teledysku The Rolling Stones. Uważa, że promuje w ten sposób pozytywny wizerunek kobiety, bez wstydu i autocenzury.

Zgodnie z informacjami medialnymi, legendarny zespół The Rolling Stones nie odniósł się do krytycznych słów Damona Albarna na temat swojego nowego teledysku. Muzycy postanowili nie komentować tej sprawy.

5 Podobnych Artykułów

  1. Odkryj świat komedii parodii: Najlepsze filmy parodie i parodie filmów czekają
  2. Odkryj filmy o wirusach i zarazach: dramat epidemii w świetle kina
  3. Odkryj najlepsze filmy z Indianami - wszyskie filmy o Indianach czekają na Ciebie!
  4. Nowy przerażający zwiastun filmu „Abigail”! Ciekaw jesteś?
  5. Johnny Marr porównuje Billie Eilish do kultowego zespołu rockowego
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Marcel Witkowski
Marcel Witkowski

Jako aktor dzielę się na blogu kulisami pracy na planie filmowym i serialowym. Opisuję przygotowania do ról, współpracę z reżyserami i innymi aktorami.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły